• Chrupiący kurczak w panierce
  mmm palce lizać...
 • Pizza
  Najlepsza w okolicy
 • Poznaj świat piwa
  Zapraszamy na degustacje
 • Plac zabaw dla dzieci
  Miejsce dla Twojego dziecka
 • Miejsce spotkań
 • Alpaki
 • Imprezy okolicznościowe

Książęce Czerwony Lager

Książęce czerwony lager w DokawieKsiążęce Czerwony Lager

Prawdziwy lager - niczym bursztyn, od którego wziął swą barwę - kryje w sobie niezwykły zaklęty smak karmelowego słodu skontrastowany z doskonałym chmielnym bukietem. Należycie schłodzony i podany do mięsnego posiłku odkryje przed Tobą
nowe nieznane przestrzenie smaku.

Książęce Pszeniczne

Pszeniczne i pizzaKsiążęce Pszeniczne

Złote Pszeniczne to niefiltrowane złociste piwo warzone ze słodu pszenicznego, idealne do gaszenia pragnienia. Naturalną mętność trunku gwarantują piwowarskie drożdże, a ledwie wyczuwalna goryczka wzbogaca niezwykły smak.

 

Lech Premium

Lech na imprezy integracyjneLech Premium to jedna z czołowych marek piwnych w Polsce.

To piwo dla wszystkich, którzy czują się młodzi duchem, niezależnie od wieku. Lech Premium jest jednym z najbardziej orzeźwiających piw na rynku, a dzięki odpowiedniemu nagazowaniu i zbalansowanej goryczce tak przyjemnie się go pije. Unikalna, „chwytliwa“ butelka i puszka Easy Grip sprawiają, że Lecha pewnie i wygodnie trzyma się w dłoni. Dwustopniowy wskaźnik schłodzenia (termo-ink) podpowiada zaś czy Lech jest już zimny czy super zimny.

Lech warzony jest ze starannie dobranych składników – chmielu aromatycznego i goryczkowego, słodu jęczmiennego, wyselekcjonowanych drożdży piwowarskich oraz krystalicznej wody. Najlepiej smakuje schłodzony do temperatury 2-4 stopni Celsjusza.

Książęce Ciemne łagodne

Książęce najlepsze w PIZZERIIKsiążęce Ciemne łagodne

Ciemne Łagodne to unikalna kompozycja czterech odmian jęczmiennego słodu. Ma wyśmienity, łagodny smak i prawdziwy bukiet aromatów: od miodowo- biszkoptowego po czekoladowy i kawowy.
Skosztuj i zatrać się bez reszty!

Tyskie Gronie

Tyskie gronie w pizzeri Nad DokawąTYSKIE Gronie

Nie bez powodu Tyskie Gronie uznawane jest za wzorzec smaku w świecie polskich lagerów. Jako jedyne polskie piwo, dwukrotnie zdobyło „piwne Oskary” – Grand Prix na The British Brewing Industry Awards, czyli najbardziej prestiżowym piwnym konkursie świata.

Zadbaliśmy o to, by w Tyskim Groniu, po które sięgasz, znajdowały się starannie wyselekcjonowane składniki – aromatyczny słód jęczmienny, chmiel pochodzący z polskich plantacji oraz woda. Wszystkie te elementy, przy użyciu drożdży w procesie naturalnej piwnej fermentacji,

gwarantują wytrawnym piwoszom pełnię smaku – wyczują oni więc w Tyskim Groniu nuty słodowe, delikatny aromat chmielu, a nawet akcenty jabłkowo-bananowe.

Idealna kompozycja smaku jednocześnie zaspokaja pragnienie, jak i dostarcza wyraźnej goryczki i wyjątkowego piwnego aromatu, a perfekcyjnie podane Tyskie Gronie przyciąga uwagę gęstą białą pianą, klarownością oraz jasnozłotym kolorem.
Alkohol 5,5%

Wyszukiwarka

 

 

 

Ośrodek nad Dokawą
wspiera marka TYSKIE

 

Menu

Start
----------------------------------------
Menu
----------------------------------------
Imprezy
----------------------------------------
Galeria
----------------------------------------
Kontakt
 

Kontakt

43-230 Pszczyna
ul. Polne Domy
tel. 32 447 21 18
e-mail:osrodeknaddokawa@op.pl
https://dokawa.com.pl

FB